Пекарня Pochopień - це сімейна Краківська компанія з багаторічною традицією, що відноситься до 1946 року. Її засновником був майстер хлібопекарської та кондитерської справи Ян Похопень. Титул він отримав ще під час окупації. Після закінчення війни він неодноразово відрізнявся за заслуги в ремеслі, діяльності в інтересах краківських земель, а також за досягнення в галузі розвитку торгівлі і послуг. У 23 роки після відкриття власного підприємства був нагороджений злотим значком майстра, заслуженого в навчанні та вихованні учнів у пекарському ремеслі. Потім він був обраний першим старшим Гільдії продовольчих ремесел, до складу якого входить Гільдія пекарів у Кракові. Будучи вірними традиціям, ми як і раніше залишаємося в структурах найстарішої польської Гільдії.

Ян Похопень був удостоєний ще однієї, особливо важливої для нас нагороди - злотим почесним знаком Курківського Братства в Кракові. Об'єднання вже в XIII столітті займалося навчанням місцевих жителів поводженню зі зброєю на випадок зовнішніх загроз і конфліктів. З самого початку воно перебувало в міцних відносинах з гільдією пекарів, майстри і підмайстри яких з запалом збирали значну кількість зброї і боєприпасів, а потім відточували свої навички стрільби на Целестаті Братства. Протягом століть Краківські пекарі уособлювали благородні моральні, соціальні та патріотичні цінності. У XVI столітті під опіку Гільдії були віддані одні з головних воріт міста, а разом з ним і потужне укріплення, відоме з тих пір як Вежа пекарів. В даний час вежі більше не існує і Братство Куркове веде в основному громадську і благодійну діяльність.

Ми знаємо, хто ми і звідки. Незалежно від часу, в якому ми живемо, і обставин, в яких ми знаходимося, ми намагаємося зберегти сімейні традиції і цінності, які ми сповідуємо. Як деякі з небагатьох, ми керуємо пекарнею в центрі міста. У нас Ви знайдете класичні хлібобулочні та кондитерські вироби, створені на старих рецептах і перевірених методах випічки. З самого початку ми ретельно підбираємо інгредієнти і дбаємо про їх високу якість, завдяки чому наші продукти вже багато років користуються визнанням багатьох клієнтів. Пекарня Pochopień, з моменту свого заснування, постійно знаходиться в самому серці Кракова на вул. Яна Кохановського 22. Ми запрошуємо Вас відвідати фірмові магазини на вул. Кармелицькій 21 та вул. Крупніча 12 і запрошуємо Вас ознайомитися з поточною пропозицією.

ul.  Karmelicka  21, 31-131 Kraków

тел. +48 662 212 581

 

РОЗТАШУВАННЯ ›

ul.  Krupnicza  12,  31-123 Kraków

тел.  +48 662 210 534

 

ul.  Ingardena  30-060 Kraków

 

 

 

РОЗТАШУВАННЯ ›

Piekarnia - Cukiernia "Kłos" S.J.

ul. Kochanowskiego 22, 31-127 Kraków

тел.                                  +48 12 633 75 02

Години роботи:

понеділок - п'ятниця           09:00-21:00

субота                                      09:00-14:00

неділя (замовлення)           19:00-22:00

 

РОЗТАШУВАННЯ ›